Sme mladá a moderná firma, ktorá pôsobí na stavebnom trhu. Našou špecializáciou sú práve ekologické stavby, nazývané taktiež montované domy alebo drevodomy.

Určite sami dobre poznáte aký je výsledok niečoho čo robíte veľmi radi. My staviame radi a s nadšením, pretože stavanie je náš život a svojim klientom sa zaručujeme o kvalitný výsledok a pohotovú komunikáciu.

Preferujeme osobný prístup ku každému klientovi. Staňte sa ním aj vy a my s vami budeme preberať každý jeden detail o stave práce, ktorú budeme vykonávať a taktiež s vami budeme preberať riešenie realizácie jednotlivých stavebných prác pekne krok po kroku.

Naša spoločnosť má sídlo v Českej republike na adrese:

Jaurisova 515/4
140 00 Praha 4
Michle

A je zapísaná so spisovou značkou C 275948 vedená u Mestského súdu v Prahe

IČO: 06090095
DIČ: CZ06090095

Kompletnosť

Naša firma sa vám postará kompletne o všetko čo pri výstavbe budete potrebovať od samotného návrhu projektu až po kompletizáciu stavby a následnú kolaudáciu.

Môžeme sa vám postarať aj o komunikáciu s maklérmi a predávajúcimi pri hladaní vášho budúceho pozemku alebo stavby vhodnej na rekonštrukciu.

Zabezpečíme všetok potrebný materiál so zvýhodnenou cenou od naśich partnerských dodávatelou a taktiež vybavíme všetku potrebnú dokumentáciu k výstavbe.

Záleží len na vás o aké služby budete mať záujem a spoločne s nami sa dopracujete k vášmu hotovému bývaniu bez akýchkoľvek starostí navyše.

Riešitelnosť

Každý problém má svoje riešenie. To isté platí aj pri nehnutelnostiach. Stačí ak sa s nami porozprávate o tom čo chcete spraviť respektíve čo chcete dosiahnuť a my vám zaručíme komplexné technické riešenie daných stavebných prác. Inak povedané žiadna prekážka nie je neprekonatelná.

Či už máte problém s fasádou nehnutelnosti, strechou alebo interiérom, navrhneme vám správny postup a spolu sa môžeme pustiť do realizácie.

Naša firma vám zabezpečí kompletné stavebné práce, takže s nami môžete bez problémov zrekonštrouvať vašu nehnutelnosť do stavu aký si predstavujete pričom vôbec nezáleží na tom aký je to typ stavby ani z čoho je stavaná.

Ekologickosť

Našim cieľom je vám ukázať, že môžete bývať v dome s nízkymi mesaćnými nákladmi a zároveň budete šetriť životné prostredie.

Nízkoenergetické montované domy vám neprinášajú vizuálne rozdiely od bežných murovaných stavieb, avšak náklady na bývanie vám klesnú rapídne, pretože drevodomy majú skoro celú hrúbku steny predovšetkým tepelne-izolačného charakteru. Nenechajte utiecť vaše teplo.

Pri výstavbe používame najlepšie postupy na zaistenie vysokej efektivity, čo sa tepelnej priepustnosti týka a nezanedbávame ani jediný maličký krok, pretože každý detail je nesmierne dôležitý.

Pozrite sa na ponuku našich služieb

Kde pôsobíme?

Na Slovensku pôsobíme predovšetkým v dvoch oblastiach a to v okolí Nitri a v okolí Banskej Bystrice,
avšak záleží na okolnostiach objednávky, takže nemajte strach nás kontaktovať.