Poradenstvo

Neviete ako máte vyriešiť nejaký stavebný problém, alebo poznáte stavebné postupy a nechcete si na to volať rovno stavebnú firmu?

Preberieme s vami váš problém a poradíme vám čo presne krok po kroku máte spraviť. Všetko s nami môžete diskutovať a ak zistíte že si na to netrúfate tak vám prácu vykonáme so zákazníckou zľavou. Nebojte sa nás kontaktovať, pri našom poradenstve sa vám zaručujeme za kompletné vyriešenie vášho problému až ku koncu a všetko tak aby ste boli spokojný.

Vizualizácia rekonštrukcie

Chystáte sa na rekonštrukciu ale neviete si úple predstaviť ako to bude vyzerať?

Vypracujeme vám grafickú vizualizáciu, či už miestnosti alebo celej nehnutelnosti, podla vašich predstáv. Získate tak obraz o tom aký stav spoločne dosiahneme po dokončení rekonštrukcie. Ak pre vás budeme zabezpečovať aj samotnú rekonštrukciu tak získate za daných podmienok možnosť vyhotovenia vizualitácie ZDARMA. Ak máte záujem len o vizualizáciu tak nás kontaktujte pre viac informácií o cenách vyhotovenia.

Zastúpime vás pri hľadaní nehnutelnosti

Nerozumiete realitnému trhu?

Nemáte čas hladať si správny pozemok alebo nehnutelnosť k rekonštrukcii? Ponúkame vám komunikáciu s maklérmi alebo majitelmi pri zaisťovaní vašej vysnívanej nehnuteľnosti. Skontrolujeme Vám všetky právne náležitosti pri kúpe a spolu tak vybereme váš budúci domov.

Vybavíme všetky náležitosti stavby

Nechce sa vám sústrediť na vybavovanie stavebného povolenia a ostatných náležitostí?

Nemáte na to potrebný volný čas? Pri objednaní našich stavebných prác pre vás vybavíme všetko potrebné ZDARMA. Samozrejme vás budeme o priebehu pravidelne informovať, aby ste mali prehľad o stave vašej výstavby alebo rekonštrukcie.